+90 532 666 86 47

Sosyal Medyada Biz}

ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Şişli Evden Eve Nakliyat ın Güvenilir Adresi Gül Evden Eve Nakliyat Evden eve nakliyat bir çok vatandaşın korktuğu bir işlem.

Şişli Evden Eve Nakliyat ın Güvenilir Adresi Gül Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat bir çok vatandaşın korktuğu bir işlem. Zira güvenilir olmayan firmalarla yapılan çalışmalarda evinizi yani hayallerinizi taşırken eşyalarınız gibi hayalleriniz de kırılabilir, zarar görebilir. Bu yüzden uzman çalışan kadromuzla eviniz ve yeni hayatınız emin ellerde. Yıllardır bu sektörden geçimini sağlayan ustalarımızın yanı sıra teknolojik aletlerin hayatımıza girmesiyle işinin ehli arkadaşlarımızda çalışan kadromuzda yer almakta. Gül Evden Eve Nakliyat firması olarak birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti, bu şuurla 30 yılı aşkın İstanbul ve çeşitli illerde hizmet vermekteyiz. Yılların bize kattığı saygınlık ve tecrübe sonucunda evden eve nakliyatın en iyi firmaları arasına girdik. Bunu yaparken siz değerli müşterilerimizin sadece eşyalarını değil yeni umutlarını taşıdığımızı bilerek hareket etmemizin büyük bir etkisi olduğuna inanıyoruz.

Gül Evden Eve Nakliyat, taşınacak ev veya iş yerine önceden ustalarımız gelerek nasıl bir yol izleyeceklerini kararlaştırıp sizlerle paylaşıyor bu şekilde siz müşterilerimizi işlemler daha başlamadan işin içine dahil ediyor %100 memnuniyeti sağlıyoruz. Eşyalar araçlara yüklenmeden önce düzenli şekilde paketleniyor. Paketleme aşamasından biraz bahsetmek gerekirse:
Bardak, tabak, vazo ve benzeri kırılma olasılığı hat safhada olan eşyalarınızı üç katmanda koliye koyuyoruz. Birinci olarak paketleme işleminin yapışacağı kolinin içerisi kağıt tamponlarla destekleniyor.

Yolda olası bir sarsılma neticesinde sert bir yere temas etmesi bu şekilde engelleniyor. İkinci aşama bardak, tabak, vazo ve benzeri kırılabilecek eşyalarınızı duruma göre değişiklik gösteren bir paketleme işlemine alıyoruz. Havalı patpat veya kağıt tamponlar bu işlem için çoğu zaman yeterli olmakta. Eşyalarınızı da paketleme işlemi bitince yerleştirme kısmına geldik artık. Tamponlarla desteklenen kolinin içerisine koyulan her eşya (bardak, tabak ve benzeri) için bir tampon daha kullanılır bu sayede eşyaların birbirine çarpması da önlenmiş olur.

Gül Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınız araçlara konulmak için paketlendiği andan itibaren tüm eşyalarınız Gül Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından sigortalanmış sayılır ve güvenlik bu şekilde erkenden sağlanmış olur. Bu sayede 30 yıldır hiç bir sorun yaşamadan yeni hayatınıza giden yolda sizlere büyük ve sağlam bir adım attırıyoruz. Evden eve taşımacılık sektöründe bir diğer sıkıntılı hususta tekstil ürünlerinin istifleme işlemidir. Zira öyle vakalarla karşılaşmanız mümkün ki ürünleriniz az yer kaplasın diye iç içe geçirilmiş aracın bir köşesine sıkıştırılmış ve daha niceleri… İşte Gül Evden Eve Nakliyat firmamız bu konuda da siz değerli müşterilerimizi düşünmüş ve askılı taşıma yöntemini hayata geçirmiştir.

Küçük matematik hesaplarıyla, aracın gidiş gelişini azaltarak elde edebileceği kârı bir yana atmış müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir diyerek noktayı koymuştur. Askılı sisteme dönecek olursak; tekstil ürünleriniz askılı koli dediğimiz büyük ebatlarda olan sağlam bir koli türüdür. Çok yer kapladığından bir çok firma bu sitemi kullanmaz ama bu sistem sayesinde tekstil ürünleriniz evinizde gardırobunuzda nasıl asılıyla o şekilde taşınır, tekrardan ütülemeye bile gerek kalmaz.
Şişli Evden Eve Nakliyat hizmeti. Gül Evden Eve Nakliyat firmamızın güvenlik ve hizmetten geri kalmadığı bir noktaya daha değinmek istiyorum. Asansörlü nakliyat dediğimiz, asansör aracılığıyla eşyalarınızı binanın dışından aşağıya indirme sistemi. Gül Evden Eve Nakliyat firmamız değişen ve hızla gelişen dünyanın teknolojisine adapte olmayı başarmış, yaptığı işi en üst kalite araçlarla, deneyimli çalışma ekibiyle asansörlü nakliyatta bir numara.


İstanbul Şişli’de aktif şekilde rol oynayan firmamız gün geçtikçe nakliyatın çıtasını biraz daha yukarı taşıyor. Gül Evden Eve Nakliyat olarak %100 güvence sağlıyor %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin masraflarını elimizden geldiğince en aza indirmeye çalışıyoruz. Bu sayede kazandığımız her müşteri bir diğer müşterimize referans oluyor sizlerin tavsiyeleri üzerine daha geniş çaplı hizmetler sunabiliyoruz. Gül Evden Eve Nakliyat temiz, titiz güvenilir ve hesaplı İstanbul’da ki en iyi nakliyat şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Biz müşteri değil yeni bir dost yeni bir arkadaşlık kuruyoruz. Şişli evden eve nakliyat

Şişli evden eve nakliyat
Eşya paketleme
17 Mart 2020
233 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Hüseyin Sert dedi ki:

    Çol hızlı, çok temiz ve çok güler yüzlü bir ekip. Çok memnun kaldık.

BİR YORUM YAZIN

Hizmet Noktalarımız
Call Now Button