+90 532 666 86 47

Sosyal Medyada Biz}

BEYKOZ EVDEN EVE NAKLİYAT

Beykoz evden eve nakliyat firması olarak yıllardır bu sektörde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Anadolu yakasından Avrupa yakasına bir çok semt ve şehre taşınma güvenle sağlıyoruz

Beykoz evden eve nakliyat firması olarak yıllardır bu sektörde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Anadolu yakasından Avrupa yakasına bir çok semt ve şehre taşınma güvenle sağlıyoruz. Evden eve nakliyat bir çoğumuzun bildiği gibi dehşet derecede riskli bir iştir. Gerek güvenlik sıkıntısı gerekse temizlik konusunda ciddi sorunlar yapabilirsiniz. İşte tam bu noktada Beykoz Evden Eve Taşımacılık firması Gül Nakliyat şirketi devreye giriyor. Siz ve sevdiklerinizin hayalleri güvenle profesyonel ekibimizce tamamlanıyor. Yükünüzü en hafife indirmeyi amaçlayan Beykoz Evden Eve Nakliyat firmasının farkını siz de yaşayın. Evden eve nakliyatın yanı sıra, ofisinizi veya iş yerinizi de taşıma hizmeti sunuyoruz. Bir çok nakliye firmasının eksiği olan depolama işlemi de Beykoz Evden Eve Nakliyat firmamızda mevcut. Bu sayede şuan kullanmadığınız eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyor bulunduğunuz mekanın ferahlamasını sağlıyoruz.
Beykoz Nakliyat şirketi olarak gelin nakliye işlemlerine sırasıyla göz atalım.
GÜL EVDEN EVE Nakliyat Firmasının Nakliye İşlemleri

En başta siz değerli müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi gerekiyor bunun ardından kısa bir süre sonra nakliye işleminin başlayacağı eve, ofise veya iş yerine geliyoruz. Siz değerli müşterilerimize nakliye işleminin süreçlerini anlatıyor, gerekli hesaplamaları birlikte yapıyoruz. %100 müşteri memnuniyetini garanti altına bu sayede, daha işin en başındayken alıyoruz.
Eşyalarınızı Paketleme İşlememi

• Fiyatta bir karara vardıktan sonra ustalarımız işe dahil oluyor. Nakliye için üretilmiş olan malzemeler ile %100 güvenliği sağlıyor ve paketliyoruz. En ufak ayrıntıyı göz ardı etmeden titizlikle gerçekleştirdiğimiz bu işlemler sırasında isterseniz gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede geniş bir fikir alışverişinde bulunabiliriz.
• Montajlı eşyalarınızı demontaj yani sökme işlemine sıra geliyor. Tüm temizlik önlemleri en başında alınıyor. Bu sayede arkanızda bıraktığınız ev, işyeri veya ofisiniz tertemiz kalıyor size ekstra bir temizlik masrafı çıkartmıyoruz.
• Montajlı eşyalarınız söküldükten sonra onları da paketlemeye geçiyoruz. Evinizde iş yerinizde ve ofisleriniz de ki bir çok eşya yap boz tarzındadır. Biz de bu işlemde tüm parçaları silinebilir bir kalemle işaretleyip numaralandırıyoruz bu sayede hiçbir sorun yaşamıyorsunuz. Ardından kaliteli malzemeler ile paketliyor güvenlik anlamında bir sorun var mı kontrol ediyoruz.
• Son olarak paketleme işleminin ardından etrafa bir göz atıyor kirlenmiş bir yer varsa elimizden geldiğince temizlemeye özen gösteriyoruz.

Beykoz Evden Eve Nakliyat firması olarak bizim için paketleme işin en önemli noktasıdır. Bir işin başı nasıl başlarsa öyle biter diye bir atasözümüz var işte bu şuurla güvenlik konusunda ciddi çaba sarf ediyoruz.
Ustalarımız Tarafından Araçlara Yükleme İşlemi
• Ustalarımız paketlenmiş eşyaları araçlara taşımaya başladığı andan itibaren firmamız tarafından tüm eşyalarınız sigortalanıyor. Bu sayede yaşayabileceğiniz olumsuzlukların da önüne geçmiş oluyoruz.
Araçlara yüklenen eşyaları güvenli bir şekilde taşıma işlemi bünyemizde çalışan usta şoförlerde. En az 15 yıl nakliye aracı kullanma deneyimi olan şoförlerimiz sayesinde eşyalarınız emin ellerde.


Montaj ve Kurulum Hizmeti
• Beykoz Evden Eve Nakliyat firması olarak güvenle taşınan eşyalarınızın son yolculuğunda, tüm eşyalarınız yeni evinize, yeni işlerinize veya yeni ofisinize taşınana kadar paketler açılmaz bu sayede çizilme, yıpranma gibi olumsuzlukların önüne geçmiş oluruz.
• Demontaj yani sökülen eşyalar teker teker numara ve işaretlerine göre takılır ve monte sizin seçtiğiniz yerlere monte edilir. Gül Evden Eve Nakliyat firması olarak bünyemizde çalışan ustalarımızın tecrübesinden bu aşamada faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.
• Montaj anında temizlik hususuna çokça dikkat ederek daha ilk günden siz ve sevdiklerinize temizlik işi çıkartmıyoruz.
Gül Evden Eve Nakliyat firması olarak şehirler arası ve şehir içi hizmetini sizlere en iyi kaliteyle sunuyoruz.

Beykoz evden eve nakliyat
Yaptığımız hizmetin göstergesi
18 Mart 2020
198 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hizmet Noktalarımız
Call Now Button